.

کپسول لاغری گارسینیا پلاس

مشاهده بیشتر :

 

گارسینیا پلاس

بهترین راه حل برای داشتن وزن و اندام ایده آل

 

گارسینیا پلاس کمپانی ارگانیکا  کانادا حاوی 5 ماده موثره است. این محصول بی نظیر، 100% طبیعی و بدون عارضه بوده و جهت کاهش و کنترل وزن کاربرد دارد. که با افزایش متابولیسم کربوهیدراتها در راستای کاهش وزن مسیری را به شما هدیه میدهد که در هیچ یک از محصولات لاغری  مشابهی ندارد و نتایج آن را بلافاصله بعد مصرف می توانید ببینید. گارسینیا پلاس دارای شاخصه مهمی است که آنرا از تمامی مکمل ها و محصولات لاغری متمایز می کند و آن این است که فارغ از آنکه چقدر ورزش میکنید و چه رژیم غذایی دارید به جنگ اضافه وزن میرود و  مطابق نتایج بررسی شده ،  از آن پیروزمندانه بیرون می آید (البته تنظیم رژیم غذایی و ورزش همواره جهت حفظ سلامتی و وزن مطلوب مورد نظر است)

 

ترکیبات  موجود در گارسینیا پلاس ارگانیکا

 

 

عصاره میوه گارسینا کامبوجیا : 300 میلی گرم

گارسینیا میوه ایست که برای قرن ها در آسیا جنوب شرقی برای ایجاد حس سیری و جلوگیری از چاقی و انباشته شدن چربی ها در بدن و نیز جهت کنترل قند خون و کاهش سریع وزن در وعده های غذایی استفاده می شده است. این تاثیرات طبیعی و بدون عارضه و ماندگار بواسطه وجود ماده ای بنام هیدروکسی سیتریک اسید است که در عصاره این میوه جادویی همراه با فیتوکمیکال های موجود در آن همانند پیکره تراشی ماهر عمل میکند.  شما با مصرف گارسینیا پلاس ارگانیکا نه تنها میتوانید به وزن ایده آل خود دست پیدا کنید، بلکه خواص آنتی اکسیدانی فیتو کمیکال های موجود در آن کمک بسیار زیادی به حفظ جوانی و شادابی شما و همپنین جلوگیری از ابتلا به پیری و انواع سرطان میکند.

 Bromelain: 2.4 میلی گرم

ترکیبی اختصاصی و شگفت انگیز از آنزیم های هضم پروتئین که فقط در ساقه و پوست میوه آناناس یافت می شود این آنزیم ها با کمک به هضم پروتئین ها (واحد سازنده عضلات در بدن) و انتقال آنها برای ساخت عضلات بسیار کاربرد دارد. همچنین با سرکوب اشتهای کاذب و تنظیم ترشح انسولین می تواند به کاهش وزن و متابولیسم کربوهیدارت ها در بدن کمک فراوانی کند. برومولین با کاهش سطح تری گلیسرید و کلسترول های بد خون سبب تنظیم فشار خون شده و علاوه بر اینها سبب تقویت سیستم ایمنی نیز خواهد شد.

Apple Cider Vinegar : 60 میلی گرم

سرکه سیب طبیعی سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی،  پروبیوتیک ها و آنزیم هاست.  بتا کاروتن،  کلسیم و پتاسیم از جمله مواد مغذی هستند که بعد از تخمیر سیب و تبدیل آن به سرکه همچنان در آن باقی مانده و قدرت آنتی اکسیدانی بالایی دارند. اسید استیک موجود در سرکه سیب گارسینیا پلاس باعث ارتقا جذب مواد معدنی مهم غذا توسط بدن می شود و همچنین کاهش اشتها،  افزایش متابولیسم و حفظ آب بدن از تاثیرات سرکه سیب در گارسینیا پلاس می باشد.

Chromium Picolinate : 100 میکروگرم

عنصربسیار مهم، کمیاب و موثر در کاهش قند خون، متابولیسم چربی، کنترل اشتها و ولع نسبت به شیرینی جات است.  تنظیم عملکرد انسولین در بدن و در نتیجه کاهش میزان قند خون از مهمترین فواید مصرف کرومیوم است. همچنین کرومیوم باعث ارتقا سلامتی قلب و عروق می شود و با حمل پروتئین به نقاطی از بدن (مانند ماهیچه ها) که بیشتر به پروتئین احتیاج است باعث ساخت بافت عضلانی فاقد چربی می گردد.

 

Spirulina : 80 میلی گرم

یک نوع جلبک دریایی کم یاب،  با سابقه ای چندصدساله در سم زدایی بدن و تاثیراتی چشمگیر است. علاوه بر سم زدایی،  استفاده از این جلبک طبیعی باعث کاهش فشار خون،  کنترل چربی و کلسترول همچنین جلوگیری از ابتلا به انواع سرطانها میشود، این جلبک که در ترکیبات گارسینیا پلاس ارگانیکا اضافه شده یک آنتی اکسیدان قوی،  سرشار از مواد معدنی و املاح است که  در تقویت بافت عضلانی و کنترل  قند خون بسیار تاثیر گذار است.

 

طریقه مصرف این محصول:

 1 کپسول روزی سه بار 30 دقیقه قبل از هر وعده غذایی

(از آشامیدن همزمان سرکه سیب به عمل نیامده و یا سیب کال خودداری کنید)

دور از دسترس کودکان در جای خشک و خنک نگهداری شود

در دوره بارداری و شیردهی منع مصرف دارد.

 

 

محصولات ویژه