.

گارسینیا پلاس

23 % تخفیف
1,694,000 ریال

کپســـــــول های مکمل لاغری   گارسینیا پـــــــــــلاس

حاوی 90 عدد کپسول 300 میلی­گرمی (فاقد گلوتن)

مورد مصرف: این مکمل سوخت و ساز طبیعی گلوکز را تسهیل کرده و به بدن در متابولیسم طبیعی کربوهیدرات و چربی کمک می­کند.

دوز توصیه شده (فقط در بزرگسالان): 3 بار در روز، هر بار یک کپسول 30 دقیقه قبل از غذا با یک لیوان آب میل شود.

مدت مصرف: در صورت مصرف طولانی، با پزشک خود مشورت نمایید.

موارد احتیاط: در صورت ابتلا به دیابت، وجود ضایعات در دستگاه گوارش (نظیر زخم)، مصرف داروهای ضد انعقاد خون، مصرف داروهای ضد التهاب یا آنتی بیوتیک و یا پیش از انجام جراحی، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید. این مکمل را چند ساعت قبل یا بعد از سایر داروها استفاده نمایید. در صورت بارداری یا شیردهی، از مصرف این محصول اجتناب نمایید. از خوردن و یا نوشیدن سرکه سیب رقیق نشده بپرهیزید. با توجه به یک گزارش موردی، در بیماران دچار پوکی استخوان، با احتیاط مصرف شود. در صورت بروز احتمالی واکنش ازدیاد حساسیت یا آلرژی مصرف بلافاصله قطع گردد. تهوع، استفراغ و اسهال نیز محتمل است که در صورت بروز، باید مصرف مکمل قطع و با یک پزشک مشورت گردد. تأخیر در تخلیه معده می تواند منجر به عارضه فلج معده شود. به لحاظ نظری، مصرف طولانی سرکه سیب می­تواند منجر به کاهش سطح پتاسیم، افزایش خطر مسمومیت با داروهای گلیکوزیدی قلب مانند دیگوکسین (لانوکسین)، تشدید اثرات کاهنده­ی سطح پتاسیم خون ناشی از مصرف انسولین، مسهل­ها و ادرار آور­هایی مثل فورزماید گردد.

«این فراورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.»

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

تولید کننده: کارخانه ارگانیکا هلث پروداکتز-کانادا

وارد کننده: شرکت خسرو مدیسا طب- تلفن: 82430

کد فرآورده (IRC): 5560515910976201

https://organika.com/?s=garcinia

عصاره میوه گارسینا کامبوجیا : 300 میلی گرم

گارسینیا میوه ایست که برای قرن ها در آسیا جنوب شرقی برای ایجاد حس سیری و جلوگیری از چاقی و انباشته شدن چربی ها در بدن و نیز جهت کنترل قند خون و کاهش سریع وزن در وعده های غذایی استفاده می شده است. این تاثیرات طبیعی و بدون عارضه و ماندگار بواسطه وجود ماده ای بنام هیدروکسی سیتریک اسید است که در عصاره این میوه جادویی همراه با فیتوکمیکال های موجود در آن همانند پیکره تراشی ماهر عمل میکند.  شما با مصرف گارسینیا پلاس ارگانیکا نه تنها میتوانید به وزن ایده آل خود دست پیدا کنید، بلکه خواص آنتی اکسیدانی فیتو کمیکال های موجود در آن کمک بسیار زیادی به حفظ جوانی و شادابی شما و همپنین جلوگیری از ابتلا به پیری و انواع سرطان میکند.

 Bromelain  : 2.4 میلی گرم

ترکیبی اختصاصی و شگفت انگیز از آنزیم های هضم پروتئین که فقط در ساقه و پوست میوه آناناس یافت می شود این آنزیم ها با کمک به هضم پروتئین ها (واحد سازنده عضلات در بدن) و انتقال آنها برای ساخت عضلات بسیار کاربرد دارد. همچنین با سرکوب اشتهای کاذب و تنظیم ترشح انسولین می تواند به کاهش وزن و متابولیسم کربوهیدارت ها در بدن کمک فراوانی کند. برومولین با کاهش سطح تری گلیسرید و کلسترول های بد خون سبب تنظیم فشار خون شده و علاوه بر اینها سبب تقویت سیستم ایمنی نیز خواهد شد.

Apple Cider Vinegar : 60 میلی گرم

سرکه سیب طبیعی سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی،  پروبیوتیک ها و آنزیم هاست.  بتا کاروتن،  کلسیم و پتاسیم از جمله مواد مغذی هستند که بعد از تخمیر سیب و تبدیل آن به سرکه همچنان در آن باقی مانده و قدرت آنتی اکسیدانی بالایی دارند. اسید استیک موجود در سرکه سیب گارسینیا پلاس باعث ارتقا جذب مواد معدنی مهم غذا توسط بدن می شود و همچنین کاهش اشتها،  افزایش متابولیسم و حفظ آب بدن از تاثیرات سرکه سیب در گارسینیا پلاس می باشد.

Chromium Picolinate : 100 میکروگرم

عنصربسیار مهم، کمیاب و موثر در کاهش قند خون، متابولیسم چربی، کنترل اشتها و ولع نسبت به شیرینی جات است.  تنظیم عملکرد انسولین در بدن و در نتیجه کاهش میزان قند خون از مهمترین فواید مصرف کرومیوم است. همچنین کرومیوم باعث ارتقا سلامتی قلب و عروق می شود و با حمل پروتئین به نقاطی از بدن (مانند ماهیچه ها) که بیشتر به پروتئین احتیاج است باعث ساخت بافت عضلانی فاقد چربی می گردد.

Spirulina : 80 میلی گرم

یک نوع جلبک دریایی کم یاب،  با سابقه ای چندصدساله در سم زدایی بدن و تاثیراتی چشمگیر است. علاوه بر سم زدایی،  استفاده از این جلبک طبیعی باعث کاهش فشار خون،  کنترل چربی و کلسترول همچنین جلوگیری از ابتلا به انواع سرطانها میشود، این جلبک که در ترکیبات گارسینیا پلاس ارگانیکا اضافه شده یک آنتی اکسیدان قوی،  سرشار از مواد معدنی و املاح است که  در تقویت بافت عضلانی و کنترل  قند خون بسیار تاثیر گذار است.

 

محصولات ویژه